Dostlarınız Pet House’a  misafir olduklarında  kendilerini evlerinde gibi  hissedecekler.
 Hijyenik ve ferah bir  ortamda konaklarken, 24  saat klasik müzik  dinleyecekler. Sizlerde  onları istediğiniz her an  web sitemizden  seyredebilirsiniz
 Dostlarınızın sağlığında  önemli olan onları  hastalıklardan  korumaktır. Bizler düzenli  bir aşı programı ile  dostlarımızın gerekli olan  tüm aşılalamalarını  izlemek ve sizleri düzenli  olarak bilgilendirmek için  çalışıyoruz.
 Pet House Veteriner’de  teşhis için gerekli olan  tanı ekipmanlarını  bulabileceksiniz.
 Gerekli tetkikler için
 başka yerlere gitmeniz  gerekmeyecek.


Laboratuvar ve Radyodiagnostik

Dostlarımız hastalandıklarında; Halsizlik, İştahsızlık, Sıklıkla kusma, İshal, Dışkı yapamama, Aşırı su içme, Az su içme, Sık sık idrar yapma, İdrar yapamama, Öksürük, Çabuk yorulma, Dengesizlik, Ani kilo değişimleri, Şiddetli kaşıntı, Aşırı tüy dökümü, Salya artışı, Davranış değişiklikleri gibi belirtiler göstererek bize hasta olduklarını anlatmaya çalışırlar. Bu yüzden Veteriner Hekimlikte hasta sahibinin şikayetleri doğrultusunda yapılan muayeneler sonucu bir teşhise ulaşmak çoğunlukla çok zordur. Bu nedenle çeşitli teşhis yöntemlerinden yararlanmak gerekir.

Pet House Veteriner'de teşhis için gerekli olan tanı ekipmanlarını bulabileceksiniz. Teşhis için gerekli tetkikler için başka yerlere gitmeniz gerekmeyecek.

*Röntgen

*Ultrason

*Dışkı ve İdrar muayenesi

*Derinin mikroskobik muayenesi

*Anlaşmalı Laboratuarımızda ; Tam kan, Serum biyokimyası, Böbrek ve karaciğer fonksiyon testleri, Kültür antibiyogram, Hormon testleri, Kanser markerları, Tam idrar muayenesi, İdrar sedimentinden mikroskobik muayene, İdrar kültürü gibi laboratuar tetkikleri yapılmaktadır.
Pet kuaförümüz,  dostlarınızın daha bakımlı  ve güzel görünmeleri için  profesyonel ekibimizle  hijyenik bir ortamda  çalışmaktadır. Dilerseniz  bekleme salonumuzda  çayınızı yudumlarken  güzelleşmelerini  ekrandan  seyredebilirsiniz. 
Sağlık için organize olmuş donanımımızla 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Pet House Veteriner, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Klinik   09.00 - 20.00
Acil     20.00 - 09.00
Pet House
VETERİNER & PETSHOP


Tel : (0.312) 240 81 71
Acil : (0.532) 227 40 17
Acil : (0.533) 314 28 28

Yaşamkent mah. 46. cad
No : 27 Çayyolu / ANKARA