Dostlarınız Pet House’a  misafir olduklarında  kendilerini evlerinde gibi  hissedecekler.
 Hijyenik ve ferah bir  ortamda konaklarken, 24  saat klasik müzik  dinleyecekler. Sizlerde  onları istediğiniz her an  web sitemizden  seyredebilirsiniz
 Dostlarınızın sağlığında  önemli olan onları  hastalıklardan  korumaktır. Bizler düzenli  bir aşı programı ile  dostlarımızın gerekli olan  tüm aşılalamalarını  izlemek ve sizleri düzenli  olarak bilgilendirmek için  çalışıyoruz.
 Pet House Veteriner’de  teşhis için gerekli olan  tanı ekipmanlarını  bulabileceksiniz.
 Gerekli tetkikler için
 başka yerlere gitmeniz  gerekmeyecek.


Pet Kuaför

Pet kuaförümüz dostlarınızın daha bakımlı ve güzel görünmeleri için profesyonel ekibimizle hijyenik bir ortamda çalışmaktadır.

*Dilerseniz siz bekleme salonumuzda çayınızı yudumlarken güzelleşmelerini kapalı devre yayından seyredebilirsiniz.

Kedi ve köpeğinizi periyodik olarak kuaförümüze getirerek; Köpeğinizin dış parazitleri (pire, kene v.s.), Köpeğinizin deri problemleri ( egzama, uyuz, mantar, v.s. ), çeşitli yaralanmaların v.s. erken farkına varılabilir. Düzenli fırçalama ile evinize dökülecek tüylerden kurtulur, tüylerin topaklaşması engellenir ve deriye masaj yapmış olduğunuz için kan dolaşımını artırır daha canlı parlak tüy oluşmasını sağlarsınız.

PET KUAFÖR İÇİN LÜTFEN RANDEVU ALINIZ!!!

(0312) 240 81 71
Pet kuaförümüz,  dostlarınızın daha bakımlı  ve güzel görünmeleri için  profesyonel ekibimizle  hijyenik bir ortamda  çalışmaktadır. Dilerseniz  bekleme salonumuzda  çayınızı yudumlarken  güzelleşmelerini  ekrandan  seyredebilirsiniz. 
Sağlık için organize olmuş donanımımızla 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Pet House Veteriner, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Klinik   09.00 - 20.00
Acil     20.00 - 09.00
Pet House
VETERİNER & PETSHOP


Tel : (0.312) 240 81 71
Acil : (0.532) 227 40 17
Acil : (0.533) 314 28 28

Yaşamkent mah. 46. cad
No : 27 Çayyolu / ANKARA